تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
plusresetminus
حزب الله: قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.
۰
کد مطلب : ۲۷۲۴۲۲
اُفت کمتر از نیم درصدی قیمت بیت‌کوین
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در ساعات نخست معاملات روز یکشنبه، اکثر رمزارزها در وضعیت قرمز قرار گرفتند. ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱.۹۶ تریلیون دلار است که  ۱.۳درصد اُفت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.
 
همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ساعت گذشته ۲۳.۷۴درصد کاهش یافته و به ۹۲.۷میلیارد دلار رسیده است.
 
بیت‌کوین با اُفت کمتر از نیم درصد به قیمت ۴۱ هزار و ۸۵۸ دلار و اتریوم با ریزش نزدیک به ۳درصد به قیمت ۳هزار و ۱۳۲دلار معامله می‌شوند.
 
سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز در محدوده منفی قرار دارند.
 
اُفت کمتر از نیم درصدی قیمت بیت‌کوین
 
بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹۲.۲۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۲۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
 
اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷۳.۴۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
 
تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
 
قیمت ارز‌های دیجیتالی
 
 
ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 41,761 ۱,۱۸۸,۰۸۸,۶۰۳
اتریوم 3,126 ۸۸,۹۵۱,۰۸۵
تتر 1 ۲۸,۵۶۶
بایننس کوین 434 ۱۲,۳۴۹,۸۶۵
سولانا 140 ۴,۰۰۹,۳۱۶
 ای بایننس کوین 0.99 ۲۸,۴۳۸
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین