تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
plusresetminus
حزب الله: معاون اول رئیس جمهور به مناسبت روز دانشجو و برای دومین بار از مجتمع های خوابگاهی دانشگاه تهران بازدید کرد.
۰
کد مطلب : ۲۶۹۹۲۲
دومین بازدید شبانه معاون اول رییس جمهور از کوی دانشگاه تهران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در این بازدید که شب گذشته (سه شنبه شانزدهم آذر ماه) صورت گرفت و حدود دو ساعت به طول انجامید، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران و معاونان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و برخی از مدیران و مسئولان مربوطه محمد مخبر را همراهی می کردند.
معاون اول رییس‌جمهور در ابتدای  بازدید از کوی دانشگاه تهران بر مزار شهید گمنام آرمیده در کوی حاضر شد و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
مخبر در ادامه حضور در کوی دانشگاه، در جریان روند و گزارش تجهیز و نوسازی بلوک‌های کوی دانشگاه قرار گرفت که حدود یک ماه گذشته همزمان با بازدید میدانی خود از آنها مطلع شده و دستور رفع آن مشکلات را صادر کرده بود.
تجهیز و نصب ۲۰ هزار متر مکعب موکت و پرده در اتاق‌های کوی، بازسازی و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه خواهران، بازسازی زمین چمن مصنوعی خوابگاه پسران، نوسازی سیستم‌های روشنایی محوطه کوی و زمین‌های ورزشی، بازسازی و تعمیر اساسی موتورخانه‌ها و سیستم گرمایشی و تامین اقلام ضروری زندگی خوابگاهی نظیر یخچال و اجاق گاز، از جمله اقدامات انجام‌شده در جهت آماده‌سازی و بهسازی کوی دانشگاه تهران است که توسط بنیاد پانزده خرداد و با تاکید معاون اول رئیس جمهور انجام شده بود.
در بازدید معاون اول رییس‌جمهور، وی با حضور در اتاق‌های تعدادی از ساکنان کوی و تقدیم گل به دانشجویان ، روز دانشجو را گرامی داشت.
در ادامه این بازدید، مخبر و مسئولان از تجهیزات تازه نصب‌شده و عملیات بهسازی محل زندگی و اماکن ورزشی دانشجویان و همچنین تاسیسات کوی دانشگاه نیز دیدن کردند.
در حین این بازدید میدانی، مسابقه فوتبالی بین تیم منتخب کارمندان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و تیم منتخب دانشجویان کوی در زمین بازسازی شده این مجتمع و در حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
محمد مخبر در پایان با جمعی از دانشجویان حاضر به گفت و گو پرداخت و سپس به درخواست یکی از آنان از خوابگاه دانشجویان نابینای کوی دانشگاه تهران نیز بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین