تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
plusresetminus
حزب الله:امیر حسین زارع و محمدرضا گرایی ۲ کشتی گیر عنوان دار کشورمان تا المپیک ۲۰۲۴، ماهیانه ۵۰۰ دلار از کمیته ملی المپیک دریافت می‌کنند.
۰
کد مطلب : ۲۶۹۷۳۵
واریز ماهیانه ۵۰۰ دلار برای گرایی و زارع تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۴
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، ۱۵ ورزشکار المپیکی منتخب کشورمان برای دریافت بورسیه تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس از سوی کمیته ملی المپیک مشخص شدند.
بر همین اساس امیر حسین زارع دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۲۰ و مدال طلای مسابقات جهانی نروژ و محمدرضا گرایی دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ و مدال طلای مسابقات جهانی نروژ نمایندگان کشتی کشورمان در این بورسیه هستند.
جواد فروغی و فاطمه کرم‌زاده از تیراندازی، سمیه یزدانی از دوچرخه‌سواری، نازنین ملایی از قایقرانی، دانیال شه‌بخش بوکس، رضا علیپور از صخره‌نوردی، الهام حسینی و علی داوودی از وزنه‌برداری، علی پاکدامن از شمشیربازی، ریحانه مبینی از دوومیدانی، مهلا مومن‌زاده از تکواندو، افقری از شنا، احمدکهنی از ژیمناستیک سایر ورزشکاران بورسیه شده هستند.
این ورزشکاران ماهیانه ۵۰۰ دلار دریافت می‌کنند. برای المپیک توکیو ۲۰۲۰ تعداد ورزشکاران بورسیه شده ۱۰ نفر بودند که IOC به مدت ۲۴ ماه مبلغ را واریز می‌کرد، این در حالیست که برای المپیک ۲۰۲۴ به مدت ۳۲ ماه از ابتدای سال ۲۰۲۲ هزینه‌ها پرداخت می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین