تاریخ انتشارشنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
plusresetminus
حزب الله:فدراسیون کشتی با انتقاد از تصمیم رئیس کمیته ملی المپیک به مهندسی شدن انتخابات کمیسیون ورزشکاران این کمیته اعتراض و از حضور دو ملی‌پوش در اولین نشست کمیسیون جلوگیری کرد.
۰
کد مطلب : ۲۶۸۹۷۶
اعتراض فدراسیون کشتی به تصمیم صالحی‌امیری/انتخابات مهندسی شده بود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، پس از برگزاری انتخابات کمسیون ورزشکاران حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلا و نقره المپیک و طلا، نقره و برنز جهان در کشتی آزاد و محمدرضا گرایی دارنده مدال‌های طلای المپیک و جهان در کشتی فرنگی با رأی ورزشکاران واجد شرایط به عنوان عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک انتخاب شدند
بر این اساس ۱۵ نماینده کمیسیون ورزشکاران با رأی ورزشکاران واجد شرایط و از طریق انتخابات به عضویت کمیسیون درآمدند و ۵ نفر دیگر با انتصاب سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک عضو این کمیسیون شدند.
این در حالی است که جایگاه کشتی ایران در میادین المپیک، جهانی و بازی‌های آسیایی کاملاً مشخص است و افتخارات این رشته ورزشی در چند ماه گذشته، بارها باعث شادی دل مردم و پیام تبریک مسئولان ارشد نظام بویژه مقام معظم رهبری گشته است.
فدراسیون کشتی اعلام کرد؛ جامعه کشتی کشور نسبت به انتصابات رئیس کمیته ملی المپیک اعتراض شدید خود را اعلام می‌دارد و می‌باید با توجه به جایگاه کشتی کشور حداقل یک نماینده از قهرمانان کشتی در این انتصابات قرار داده می‌شد.
بر این اساس حسن یزدانی و محمدرضا گرایی نمایندگان منتخب کشتی، فردا در اولین نشست این کمیسیون حاضر نخواهند شد و فدراسیون کشتی اعتراض خود را به این انتخابات مهندسی شده رسماً به کمیته بین المللی المپیک (IOC) اعلام خواهد کرد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین