تاریخ انتشارسه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
plusresetminus
حزب الله:معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی گام برمی دارند. مردم هم توقع دارند تفاهم و همکاری بیشتر بین دولت و مجلس وجود باشد.
۰
کد مطلب : ۲۶۸۶۴۴
حسینی: همکاری دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سید محمد حسینی در جلسه معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اغلب معاونین پارلمانی کم و بیش با فعالیت مرکز پژوهش‌ها آشنایی دارند. این مرکز قوه عاقله مجلس و نمایندگان است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی گام برمی دارند، مردم هم توقع دارند تفاهم و همکاری بیشتر بین دولت و مجلس وجود باشد و البته با این تفاهم و تعامل برای حل مشکلات بهتر هم می توان کار کرد.
وی افزود: این جلسه برای تبادل و همکاری بیشتر و استفاده از نظرات بین مرکز پژوهش های مجلس و دستگاه‌های اجرایی تشکیل شده است و امیدواریم بتوانیم با این همکاری به دولت و مجلس برای پیشرفت کارها کمک کنیم.
بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس هم در این جلسه با استقبال از همکاری مشترک مرکز پژوهش‌ها با دستگاه‌های اجرایی گفت: مرکز پژوهش های مجلس با پشتوانه کارشناسی بی نظیر خود آمادگی کامل برای هم افزایی ظرفیت ها و ارائه خدمات پژوهشی به وزارتخانه ها و دستگاه‌های اجرایی را دارد.
نگاهداری هدف از برگزاری این جلسات را تعامل برای کمک به حل مسائل کشور دانست.
در این نشست حاضرین به بیان نظرات و دیدگاه های خود در راستای تعامل هر چه بیشتر مرکز پژوهش های مجلس و معاونین پارلمانی وزارتخانه پرداختند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین