تاریخ انتشاردوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از نصب و رونمایی از اِلمان پرستار همزمان با ولادت حضرت زینب (س) خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۶۸۵۸۴
اِلمان پرستار زینت‌بخش شهر کرج می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور  گفت: به‌پاس قدردانی از زحمات و فداکاری‌های کادر سلامت و درمان در دوران کرونا هم‌زمان با ولادت بانوی ایثار و شهامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار از اِلمان پرستار رونمایی خواهد شد.
وی گفت: این اِلمان از جنس بتن گلاسه در ارتفاع حدود شش متر و ساخته دست هنرمند فرهیخته امیرعلی گروسیان است که به‌زودی در میدان پرستار در باغستان غربی جانمایی خواهد شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به برنامه ساخت و نصب اِلمان در مناطق مختلف شهر در دو سال گذشته افزود: تاکنون اِلمان‌های «مادر»، «آتش‌نشان فداکار»، «رازی»، «دهقان فداکار» و «مهر پدری» زینت‌بخش فضاهای شهری شهر کرج شده‌اند.
بضاعتی پور با ذکر آنکه ساخت اِلمان‌های نوستالژیک با ماهیت فرهنگی - تاریخی می‌تواند در هویت شهری نقش داشته باشد، گفت: اِلمان‌های شهری به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین اجزای شهر، می‌توانند نقش بسزایی در ایجاد روابط عاطفی افراد با فضاهای شهری و به‌تبع آن ارتقای سرزندگی و پویایی این‌گونه فضاها ایفا کنند.
وی ضمن قدردانی از فداکاری‌های و تلاش بی‌وقفه کادر درمان و مدافعان سلامت در صیانت و حفاظت از جان مردم بیان کرد: امیدواریم این اِلمان که یادآور فداکاری و تلاش‌های دلسوزانه پرستاران است گامی هرچند کوچک در پاسداشت زحمات آنان باشد تا در ادامه مسئولیت و مأموریت خود بتوانند باقوت قلب بیشتری در عرصه خدمت‌رسانی به مردم حضور یابند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین