تاریخ انتشارشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
plusresetminus
حزب الله: سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از برگزاری دوره آموزشی ارتباط با ارباب رجوع و مشتری مداری برای مدیران بازارهای روز خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۶۸۳۵۶
برگزاری دوره آموزشی ارتباط با ارباب رجوع و مشتری مداری
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،
حمید دانشی کهن  از برگزاری دوره آموزشی ارتباط با ارباب رجوع و مشتری مداری برای مدیران بازارهای روز تحت پوشش سازمان خبر داد و اظهار کرد: این اقدام در راستای توانمند سازی و افزایش مهارت‌های ارتباطی پرسنل در بهبود ارائه خدمات به مشتریان بازارها انجام می‌شود.
به گفته وی دوره آموزشی ارتباط با ارباب رجوع برای پرسنل معاونت اجرایی سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با حضور متخصصین حوزه ارتباطات حرفه ای برگزار می‌شود.
حمید دانشی کهن با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان، عنوان کرد: این دوره تمرینی در بهبود اثر بخشی فردی با هدف بهبود روابط اجتماعی خواهد بود.
وی تکنیک‌های مدیریت استرس، خشم در ارائه خدمات و آشنایی با مشتری مداری نوین را یکی از مهمترین اهداف سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج اعلام کرد و گفت: این سازمان در راستای بهبود وضعیت خدمات رسانی به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست.
وی خاطرنشان کرد: شناسایی نقاط ضعف و قوت رفتار و توانایی مدیریت و ارتباط با تیپ‌های رفتاری دیگران و آشنایی با شیوه های ارتباطات موثر در فعالیت‌های سازمانی به ویژه در بخش خدمات عمومی از مهم ترین آیتم های فراگیری این دوره آموزشی است.
سرپرست سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج تصریح کرد: این دوره‌های آموزشی به مدت ۲ روز و برای هریک از مدیران بازارهای روز به مدت ۵ ساعت برگزار می‌شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین