تاریخ انتشارشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
plusresetminus
حزب الله:معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: تاکنون ۹۱.۵ درصد از دانش آموزان البرزی دز اول و ۶۴.۵ درصد از آنها هم دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.
۰
کد مطلب : ۲۶۸۳۵۱
امتحانات نیمه اول مدارس حضوری برگزار می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهریار کرمی اظهار کرد: بازگشایی مدارس البرز از ابتدای مهرماه به صورت تدریجی و با اولویت مدارس روستایی و هنرستان‌ها آغاز شد.
وی ادامه داد: از ۱۵ آبان ماه هم کلاس‌های مدارس متوسطه دوم حضوری شده است و از اول آذر ماه هم مدارس ابتدایی و متوسطه اول به آنها اضافه می‌شود.
وی توضیح داد: در بازگشایی مدارس، زیرساخت‌های کلاس‌های درس از جمله فضای آماده شده برای تدریس، تعداد دانش آموزان و ... در نظر گرفته شده است.
این مسئول اضافه کرد: بر مبنای امکانات مدارس برای برگزاری کلاس‌های حضوری، شورای مدرسه با تعامل با والدین تصمیم می‌گیرند که دانش آموزان چه روزهایی در هفته و برای چه درس‌هایی در مدرسه حاضر شوند.
وی اظهار کرد: تاکنون ۹۱.۵ درصد از دانش آموزان البرزی دز اول و ۶۴.۵ درصد از آنها هم دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.
کرمی با اشاره به اینکه اغلب کادر آموزشی مدارس هم واکسن زده‌اند، افزود: تا کنون ۹۵ درصد معلمان و کادر آموزشی استان واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.
معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۲۱۲ هزار دانش آموز البرزی دز اول و ۱۳۰ هزار نفر هم دز دوم را دریافت کرده‌اند.
وی در پاسخ به اینکه امتحانات نیمه اول سال چگونه برگزار می‌شود، گفت: فعلاً مبنا بر برگزاری حضوری امتحانات است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین