تاریخ انتشارشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
plusresetminus
در همایش تجلیل از نمایندگی های برتر سایپا صورت گرفت:

رونمایی از کتاب "بر فراز فروش" در روز ملی کتاب و کتاب خوانی

حزب الله:همزمان با روز ملی کتاب و کتاب خوانی از کتاب بر فراز فروش که توسط سازمان فروش گروه خودروسازی سایپا تهیه و تدوین شده است، رونمایی شد.
۰
کد مطلب : ۲۶۸۳۳۷
رونمایی از کتاب "بر فراز فروش" در روز ملی کتاب و کتاب خوانی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، همایش تجلیل از نمایندگی های برتر سایپا با روز ملی کتاب و کتاب خوانی همزمان شد تا به همین بهانه و با حضور مدیرعامل این گروه، از کتاب "بر فراز فروش" رونمایی شود.
قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش پیش از رونمایی از اين كتاب گفت: "بر فراز فروش" به دليل رویدادنگاری چالش های چند وجهی سازمان که مبتنی بر مدل های مدیریت دانش پیاده‌سازی شده است، مي تواند به عنوان مرجع در محافل علمی مرتبط با حوزه بازاريابي، به دانشگاهیان، دانشجويان و فعالان بازار، كمك كند.
مجید باقری گفت: "بر فراز فروش" الگوی مناسبی است که توانسته بخشی از «دانش ضمنی» سازمان فروش سایپا را به «دانش صریح» تبدیل کند. این کتاب روایتی است از تجربه‌های سودمند که راه‌های برون رفت از چالش‌های مهم بخش فروش را برجسته می کند. 
باقری افزود: در کتاب"بر فراز فروش" برخی از چالش های مهمی که سازمان فروش سایپا با آن رو به رو بوده تشریح و راهکارهای در نظر گرفته شده برای عبور از آنها تشریح شده است. 
وی با بیان اینکه این کتاب نخستین کتاب در صنعت خودرو به شمار می آید که به طور خاص در حوزه بازاريابي و فروش متمرکز شده است، ادامه داد: "بر فراز فروش" بی آنکه به دلایل و عوامل فردی موثر در پیدایش برخی از چالش های صنعت خودرو و فروش محصولات آن در گذشته و حال بپردازد، تصمیم دارد تا واقعیت های موجود در این صنعت را تشریح کند. 
منبع : سایپا نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین