کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما صورت گرفت

قدردانی مقتدایی از صدا و سیما برای انعکاس اخبار انتصاب داماد شهردار تهران

ایسنا , 5 آبان 1400 ساعت 15:52

حزب الله:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گام بلند رسانه ملی در راستای انعکاس صدا و دغدغه جمهور مردم و فاصله گرفتن از اینکه صرفا صدای احزاب، اقشار و افراد خاص باشد، روند قابل تقدیری است.


به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،
 عباس مقتدایی در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما از پخش خبر انتصاب داماد شهردار تهران قدردانی کرده و از آن به عنوان گامی بلند در راستای انعکاس صدا و دغدغه   جمهور مردم یاد کرده است.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر جبلی
ریاست محترم سازمان صداوسیما
باسلام و احترام،
با عنایت به تهیه و پخش گزارش‌های دقیق و مستدل توسط همکاران جنابعالی که در روزهای اخیر نیز مورد استقبال فعالان عرصه رسانه و هموطنان عزیز قرار گرفت، ضمن قدردانی از معاونت سیاسی، خبرنگاران تیزبین و متولیان بخش‌های خبری، از رویکرد جدید رسانه‌ای جنابعالی که ابعاد نظارتی رسانه را ارتقا داده و فرهنگ عدالت و قسط را نهادینه می‍‌ کند و صدای مردم و انتقاد سازنده را برجسته می‌سازد و می‌تواند به بهبود روندها و صریح‌گویی برای احقاق حقوق ملت کمک نماید، صمیمانه قدردانی می‌نمایم.
گام بلند آن رسانه در راستای انعکاس صدا و دغدغه جمهور مردم و فاصله گرفتن از اینکه صرفا صدای احزاب، اقشار و افراد خاص باشد، روند قابل تقدیری است که استقبال هموطنان و همه دلسوزان را در پی داشته و همگان خواستار ادامه‌دار بودن این روند مطلوب هستند.
رجاء واثق دارم ادامه و تقویت رویکرد اتخاذ شده، باعث مردمی‌تر شدن و کاهش فاصله بین آن رسانه و برخی از اقشار و هموطنان ( که در سال‌های اخیر از  رسانه ملی فاصله گرفته بودند)، خواهد شد.
از درگاه خداوند متعال مزید توفیقات جنابعالی و همکاران محترمتان را مسالت می‌نمایم.»


کد مطلب: 266500

آدرس مطلب :
https://www.hezbollahnews.com/news/266500/قدردانی-مقتدایی-صدا-سیما-انعکاس-اخبار-انتصاب-داماد-شهردار-تهران

حزب الله نیوز
  https://www.hezbollahnews.com