تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: زیبا سازی دیوارهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و دانشگاه هنر در بلوار موذن با هدف ارتقای سیمای شهری اجرایی شده است.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۵۰۷
زیبا سازی دیوارهای دانشگاه آزاد با تکنیک «سند بلاست»
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور  از پاک‌سازی آلودگی از جداره‌های شهری و جلوه بخشیدن به دیواره‌های فرسوده و قدیمی شهر با تکنیک «سند بلاست» خبر داد و گفت: پروژه‌های نقاشی دیواری در شهر در نگاه نخست با هدف زیبا کردن منظر شهری اجرا می‌شود.
وی با مهم ارزیابی کردن اجرای نقاشی دیواری در زیباسازی شهر و تاثیر آن در روحیه شهروندان گفت: به منظور ارتقا سطح کیفی سیما و منظر شهری، معاونت زیبا سازی و اداره هنرهای شهری اقدام به اجرای چندین پروژه نقاشی دیواری در سطح شهر کرده که زیبا سازی دیوارهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و دانشگاه هنر در بلوار موذن در روزهای اخیر و  با تکنیک «سند بلاست» از جمله آن محسوب می‌شود.
بضاعتی پور در ادامه به بیان اینکه زیبا سازی دیوارهای مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی  ۱۴۰۰ و همچنین بیمارستان «شهید رجایی» در مهر امسال اجرایی شده، افزود: سیمای شهر، به عنوان عامل سازنده جسم شهر، نخستین منظری است که دیده می‌شود و در ذهن و حافظه مردم نقش می‌بندد بنابراین بهبود وضعیت و مناسب سازی این فضاها در افزایش روحیه و ایجاد نشاط اجتماعی شهروندان نقش مهمی ایفا می‌کند.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج افزود: پاک‌سازی هر نوع آلودگی از جداره‌های شهری و جلوه بخشیدن به دیواره‌های فرسوده و قدیمی شهر به همت اداره هنرهای شهری معاونت زیباسازی با جدیت و سرعت بیشتری در حال انجام است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین