تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
plusresetminus
حزب الله:عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با مکان جدید دفن اموات در پایتخت توضیحاتی را مطرح کرد.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۴۳۶
محل جدید دفن اموات در پایتخت کجاست؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،ناصر امانی عضو شورای شهر تهران  با اشاره به آخرین مطالعات و بررسی‌های انجام شده در رابطه با مکان جدید دفن اموات در پایتخت اظهار کرد: این موضوع از دوره قبل در شورای شهر تهران و شهرداری مورد بررسی قرار گرفته است
وی تصریح کرد: با توجه به اتمام ظرفیت بهشت زهرا(س) باید مکان جدیدی به عنوان محل جدید دفن اموات در پایتخت احداث و مورد بهره‌برداری قرار گیرد که بر همین اساس معاون خدمات شهری شهرداری تهران و بالطبع سازمان بهشت زهرا(س) به عنوان سازمان زیرمجموعه آن مطالعاتی را انجام داده است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: بر همین اساس مشاوری برای احداث مکان جدید دفن اموات در پایتخت انتخاب و کارهای مختلفی در این خصوص انجام شده است.
امانی گفت: معاونت خدمات شهری دو مکان جدید را برای دفن اموات در شرق تهران انتخاب شده و قرار است از این دو مکان یک مکان به عنوان فاز جدید بهشت زهرا(س) انتخاب و فرآیند آماده‌سازی آن آغاز شود.
وی ادامه داد: به‌زودی در قالب لایحه‌ای از سوی شهرداری تهران به دو پیشنهاد مطرح شده رسیدگی و در نهایت محل احداث فاز جدید بهشت زهرا و یا محل جدید دفن اموات در پایتخت مشخص خواهد شد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین