تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
plusresetminus
حزب الله:محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بَر حضور کشتی گیران در چرخه انتخابی تیم ملی تأکید کرد.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۴۰۶
تأکید محمد بنا بر چرخه انتخابی تیم ملی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روز‌های ۱۵ تا ۱۸ مهرماه در شهر اسلو نروژ برگزار شد که در پایان میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و علی‌اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا و محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم و پژمان پشتام در وزن ۸۲ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.
تیم ایران در رده‌بندی تیمی نیز با کسب ۱۴۶ امتیاز به‌عنوان نایب‌قهرمانی دست‌یافت. تیم‌های روسیه و آذربایجان به ترتیب با ۱۵۲ و ۱۰۷ امتیاز اول و سوم شدند.
با پایان یافتن این مسابقات محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بابیان اینکه در ۳ سال آینده اول دربازی‌های آسیایی و بعد مسابقات جهانی و درنهایت المپیک پاریس باید خوب نتیجه بگیریم اظهار داشت: «هیچ کشتی‌گیری برای من حاشیه امنیت ندارد، اما کسانی که در جهانی مدال گرفتند از چرخه داخلی معاف می‌شوند و نفراتی که می‌خواهند به آن‌ها برسند باید تلاش کنند، از چرخه داخلی که جام تختی است رد شوند بعد اگر لازم باشد از آزمون برون‌مرزی باید عبور کنند که نفر برتر معرفی می‌شود تا بعد به این نفرات برسند. همه باید در کوران و کورس رقابت شرکت کنند، همه باید در چرخه شرکت کنند.»
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین