تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
plusresetminus
حزب الله: فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: ارتش و سپاه در رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰ نمره بسیار خوبی کسب کردند.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۳۴۱
ارتش و سپاه نمره بسیار خوبی در رزمایش مدافعان آسمان ولایت گرفتند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) در حاشیه برگزاری رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، گفت: این رزمایش متشکل از سه نیروی ارتشی و سپاهی شامل نیروی پدافند هوایی ارتش، نیروی هوایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه، تحت کنترل و فرماندهی قرارگاه مشترک پدافند هوایی کشور در حال طرح ریزی و اجرا است و ما مشاهده کردیم که در این رزمایش کلیه تهدیدات و اقدامات تهدیدآمیز دشمن را مشابه یک صحنه واقعی جنگ ساماندهی و طرح ریزی شده و فرماندهان و رزمندگان نیروهای پدافند هوایی ارتش و سپاه به موقع آنها را کشف، رهگیری و منهدم کردند.
وی با بیان اینکه ارتش و سپاه در این رزمایش نمره بسیار خوبی کسب کرده‌اند، افزود: ما نمره بسیار قابل قبولی از طرف قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) که از سوی فرمانده معظم کل قوا بر این رزمایش نظارت و ارزیابی می‌کند به نیروهای عمل‌کننده در این رزمایش می‌دهیم.
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) ادامه داد: ویژگی دیگر این رزمایش این است که عمده تجهیزات و تسلیحاتی که در آن به کار گرفته شده بومی و ساخت صنایع داخلی کشور است.
سرلشکر رشید خاطرنشان کرد: کلیه روش‌ها و تاکتیک‌هایی که برادران پدافند هوایی ارتش و سپاه تحت کنترل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) اتخاذ می‌کنند بیشترین انطباق را با دکترین عملیاتی نیروهای مسلح ما دارد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین