تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
plusresetminus
حزب الله:شهردار کرج گفت: برای تحقق خدمت و توسعه خدمت رسانی دست یاری را به سمت خادمان مردم دراز می‌کنم و امید است با اتحاد و همدلی بتوانیم این مهم را به نحو احسن محقق کنیم.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۲۸۲
شهردار کرج: دست یاری به سمت مسئولان دراز می‌کنم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مصطفی سعیدی سیرائی روز دوشنبه ۱۹ مهرماه در مراسم تکریم و معارفه شهردار کرج، ضمن قدردانی از اعضای شورای ششم به منظور اعتماد و انتخاب وی همچنین تایید و صدور حکم از وزارت کشور، از خدمات چهار ساله اعضای شورای پنجم و علی کمالی زاده، شهردار کرج در این دوره تشکر کرد.
 وی ضمن یادآوری این موضوع که هرچه داریم از برکت اهل بیت داریم، تاکید کرد که مسیر اهل بیت را ادامه  و خدمت به مردم را سر لوحه کار خود قرار می دهیم.
شهردار کرج در ادامه از حمایت‌های امام جمعه کرج، نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار البرز، مدیران کل قضایی، انتظامی، نظامی و نظارتی در راستای همدلی و کار و خدمت به مردم نیز قدردانی کرد.
سعیدی با تاکید بر کار جهادی برای خدمت به مردم، گفت: امروز با خودم و مردم عهد می‌بندم که با کار جهادی و تلاش به سمت بهبود اوضاع و توسعه خدمات گام بردارم.
وی با یادآوری سخنان رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری در خصوص امید دادن به مردم، عنوان کرد: با وجود جوانان انقلابی، آینده برای ایران و انقلاب اسلامی روشن خواهد بود.
شهردار کرج اظهار امیدواری کرد: با تلاش بیشتر و کار جهادی بتوانیم مسیری که مسولان قبل برای خدمت به مردم پیمودند ادامه دهیم و آینده ای روشن را برای شهر رقم بزنیم.
سعیدی اضافه کرد: برای تحقق خدمت و توسعه خدمت رسانی دست یاری را به سمت خادمان مردم دراز می‌کنم و امید است با اتحاد و همدلی بتوانیم این مهم را به نحو احسن محقق کنیم.
علی کمالی زاده شهردار سابق کرج هم در این مراسم با اشاره به بخشی از اقدامات صورت گرفته‌ در ۳۴ ماهی که به عنوان شهردار کرج فعالیت داشت، اظهار کرد: سال ۹۶ میزان  جذب پروژه های عمرانی ۶۰ درصد و کل بودجه شهرداری ۸۰۰ میلیارد بود.
 وی ادامه داد: در سال ۹۹ میزان میزان جذب بودجه های عمرانی به ۹۲ درصد و بودجه شهرداری نیز به چهار هزار و۲۰۰ میلیارد تومان رسید.
وی ادامه داد: طی این مدت میزان تولید کارخانه آسفالت شهرداری کرج به ۷۵۰ هزار تن رسید و در توزیع آسفالت به جایی رسیدیم که دیگر به امکانات بخش خصوصی نیاز نبود.
کمالی زاده با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز در طول ۳۴ ماه خدمتش توضیح داد: طی این مدت موفق شدیم فضای سبز شهری کرج را از ۲۲۰۰ هکتار به ۳۲۰۰ هکتار برسانیم و به طور میانگین سالی یک متر به سرانه فضای سبز این کلانشهر اضافه شد.
شهردار پیشین کرج ادامه داد: طی این مدت با احداث سه تصفیه خانه موفق شدیم روند آبیاری فضای سبز شهری  با آب شرب را متوقف و با بازچرخانی ۳ هزار متر مکعب فاضلاب به حفظ منابع آبی استان کمک کنیم.
کمالی زاده با تقدیر از حمایت اعضای شورای پنجم گفت: خوشبختانه در این دوره اجرای طرح هایی که پیوست زیست محیطی دارد مورد توجه زیادی قرار گرفت و نمونه آن توزیع دو هزار کاتالیست در بین رانندگان تاکسی بود.
به گفته شهردار سابق کرج طی این ۳۴ ماه چندپارک شاخص در کرج به بهره برداری رسید که از میان آنها پارک عطار و ایران کوچک به ثبت یونسکو رسیده است.
وی با تاکید بر اینکه طی این مدت تلاش شد برای پروژه های عمرانی پیوست فرهنگی تعریف شود، گفت: روند پیشرفت پروژه های عمرانی شهر مثل مترو، بزرگراه شمالی، کنارگذرمهرشهر و پلهای حصارک قابل توجه و بی سابقه بود.
وی ضمن تقدیر از تلاش همکاران مدیریت شهری گفت: همکاران در دوره ای که جنگ اقتصادی و کرونا کشور را به تعطیلی کشانده بود با همه توان برای پیشبرد اهداف تعیین شده تلاش کردند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین