تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
plusresetminus
حزب الله: بازیکنان تیم ملی فوتبال کره جنوبی اظهار امیدواری کردند با پیروزی مقابل تیم ایران، تهران را ترک کنند.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۰۶۵
کُری خوانی بازیکنان تیم ملی کره جنوبی بعد از ورود به ایران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، کاروان تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای انجام بازی با تیم ملی ایران، شب گذشته با یک پرواز اختصاصی و به صورت مستقیم وارد تهران شد.
ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷ روز سه شنبه در مرحله سوم انتخابی جام جهانی قطر در ورزشگاه آزادی با هم دیدار می‌کنند.
کره جنوبی تاکنون مقابل ایران در ورزشگاه آزادی پیروز نشده است و در مجموع رویارویی‌هایش با ایران ۹ برد، ۹ تساوی و ۱۳ باخت داشته است.
«لی یونگ» یکی از بازیکنان تیم کره جنوبی بعد از ورود به ایران گفت: کمتر از آن چیزی که فکر می‌کردم در این پرواز خسته شدم چون هواپیمای چارتر داشتیم. با این حال خستگی عضلانی از بازی با سوریه همچنان وجود دارد. همه بازیکنان باید بر این خستگی غلبه کنند.
یونگ ادامه داد: من هیچ موقع در ایران نتایج خوبی نگرفتم اما این بار تلاشم را می‌کنم تا سه امتیاز را کسب و راهیابی به جام جهانی را آسان کنم.
«لی دونگ گیئونگ» دیگر بازیکن کره جنوبی هم گفت: من قطعاً پیروزی را به دست می آورم.
همچنین «هوانگ یی جو» مهاجم تیم کره جنوبی که در تیم بوردو فرانسه بازی می‌کند، بعد از ورود به ایران گفت: با پرواز چارتر راحت به ایران آمدم. برای ادامه این دوره آماده می‌شوم.
تیم ملی کره جنوبی ساعت ۲۰ شنبه وارد فرودگاه امام خمینی شد. اعضای این تیم بعد از انجام تست‌های کرونا حدود ساعت ۲۲ وارد هتل پارسیان آزادی شدند و از امروز و بعد از اعلام نتایج تست کرونا، تمریناتشان را در تهران آغاز می‌کنند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین