تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
plusresetminus
حزب الله: تهیه کننده سریال «بچه مهندس» درباره عزت الله مهرآوران می گوید: آدم هایی با این روحیات در عرصه هنر و بازیگری کم است.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۰۳۸
عزت الله مهرآوران از نگاه تهیه کننده «بچه مهندس»
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سعید سعدی، تهیه کننده سریال «بچه مهندس» که یکی از آخرین کارهای تلویزیونی مرحوم عزت الله مهرآوران محسوب می شود، درباره این هنرمند فقید به ایسنا گفت: آقای مهرآوران، انسان شریف، خوشرو و خوش بیانی بودند و رابطه خیلی خوبی با بچه ها داشتند. ارتباطشان پشت صحنه با بچه ها خیلی خوب و دوست داشتنی بود.
او افزود: خیلی بگو بخند داشتند و علی رغم اینکه از بازیگرها بزرگ تر بودند ولی با آنها صمیمیت داشتند. این بزرگی حکایت از این داشت که کوه تجربه ای پشتشان بود که دوست داشتند آن را به کوچکترهای خودشان هم انتقال دهند.
سعدی با بیان اینکه درگذشت عزت الله مهر آوران، برای جامعه هنری کشور فقدان خیلی بزرگی است، ادامه داد: در این عرصه آدم هایی با این اخلاق و این روحیات خیلی کم است. 
تهیه کننده «بچه مهندس» در پایان گفت: مرحوم مهرآوران واقعا انسان کامل و دوست داشتنی بودند. مقید و متعهد به کار بودند. خدا روحشان را شاد و با اولیاء محشورشان کند.
زنده نام مهرآوران در سریال «بچه مهندس۴» نقش مقابل شهین تسلیمی را ایفا کرده بود که با وجود کمدی نبودن این سریال نقشش در این کار هم درون مایه هایی از طنز و کمدی داشت. مخاطبان تلویزیون بیشتر او را به خاطر ایفای نقش در دو سریال بهم پیوسته «لیسانسه ها» و «فوق لیسانسه ها» و در نقش بابای حبیب به یاد می آورند. هر چند که او در تئاتر و سینما هم سابقه ای قدیمی و چندین ساله داشته و علاوه بر بازیگری نمایشنامه نویسی هم می کرده است.
عزت الله مهرآوران پس از چندین روز مقابله با ویروس کرونا با وجود از بین رفتن ویروس در بدنش بر اثر آسیبی که این بیماری بر جسمش بر جای گذاشته بود، شامگاه جمعه، ۱۶ مهر ماه تسلیم این بیماری شد و از دنیا رفت.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین