تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
plusresetminus
حزب الله:میمون بازیگوش با پرتاب آجر مرگ یک شهروند هندوستانی را رقم زد.
۰
کد مطلب : ۲۶۵۰۱۸
میمونی که با پرتاب آجر آدم کشت!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، پرتاب آجر توسط میمون بازیگوش منجر به کشته شدن یک مرد هندوستانی شد. این شهروند هندوستانی در حال قدم زدن در خیابان بود که بر اثر برخورد آجر به سرش جان خود را از دست داد. این اتفاق روز سه شنبه و در دهلی نو رخ داد.
«محمد کوربان» ۳۰ ساله در حال رفتن به خرید بود که آجری که از طبقه دوم یک ساختمان به پایین پرتاب شده بود به سرش اصابت کرد. این آجر توسط میمونی که در پشت بام ساختمان حضور داشت پرتاب شده بود. این مرد در حالی که از ناحیه شر شدیدا مجروح شده بود ناگهان روی زمین افتاد. شاهدان عینی بلافاصله به کمک وی شتافتند و او را به یک بیمارستان محلی منتقل کردند. با این حال پزشکان موفق به نجات جان این مرد نشدند و مرگ وی اعلام شد. جسد قربانی پس از انجام کالبدشکافی به خانواده اش تحویل داده شد.

خانواده قربانی شکایتی را در اداره پلیس محلی مطرح کردند. تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که آجر از طبقه دوم ساختمانی متعلق به مردی با نام «اُمپراکاش میشرا» پرتاب شده است. میشرا به پلیس گفت که دو آجر را روی منبع آب برای جلوگیری از بازکردن‌ درب آن توسط میمون‌ها قرار داده بود. این مرد با اتهام سهل انگاری منجر به مرگ مواجه شد.
میمون بازیگوش
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین