تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
plusresetminus
حزب الله: مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در پيامي فرارسيدن هفته نيروي انتظامي را به خدمتگزاران و تلاشگران عرصه امنيت و پلیس راهور کشور تبريك گفت.
۰
کد مطلب : ۲۶۴۹۵۵
پيام تبريك مديرعامل گروه خودروسازي سايپا به‌مناسبت هفته نيروي انتظامي
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،متن پيام سيدجواد سليماني به شرح زير است:
 
بسمه تعالي
 
فرارسيدن هفته نيروي انتظامي را به همه خدمتگزاران عرصه امنيت جامعه به ویژه خدمتگزاران مردم در پلیس راهور تبريك و تهنيت عرض مي‌كنم.
پيشرفت، تعالي، توسعه و شكوفايي در عرصه‌هاي مختلف اقتصادي، فرهنگي، علمي و اجتماعي تنها با زيربنا قراردادن امنيت كلي جامعه محقق مي‌شود و در اين ميان نيرو‌هاي خدمتگزار نظامي و انتظامي در برقراري اين امنيت پايدار، محوري‌ترين و حياتي‌ترين نقش را بر عهده دارند.
دلاورمردان نيروي انتظامي جمهوري اسلامي با مجاهدت‌هاي مستمر خود، بستر امن زندگي و امنيت پايدار در ايران اسلامي را براي كار و فعاليت ملت ايران در جهت رشد و توسعه فراهم ساخته و تبديل به مأمن امن آحاد جامعه و لنگرگاه ايجاد ثبات و آرامش در درون مرزهاي اين سرزمين پرافتخار شده‌اند.
همكاري و همدلي دلسوزانه و مشفقانه نيروهاي خدوم انتظامي به‌ويژه در پليس راهور با صنعتگران عرصه خودروسازي به‌ويژه گروه خودروسازي سايپا در زمينه‌هاي مختلف، نمايانگر عزم و اراده اين نيرو در كمك به جريان توليد ملي و حمايت از كارگران و صنعتگران ايراني است.
اينجانب به نمايندگي از همكارانم در گروه خودروسازي سايپا ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهدا و ايثارگران نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران، فرارسيدن هفته نيروي انتظامي را به همه سبزپوشان عرصه امنيت جامعه تبريك و تهنيت عرض کرده و توفيق روزافزون اين عزيزان را در خدمت به انقلاب اسلامي و ملت شهيدپرور ايران از درگاه ايزد منان مسألت دارم.
 
سيدجواد سليماني
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین