تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
plusresetminus
حزب الله:کارخانه‌ی تولیدی این شرکت در شهر اندیمشک در استان خوزستان واقع شده و همچنین یک واحد دیگر آن در سلمان‌شهر استان مازندارن مشغول به تولید لوازم ورزشی است.
۰
کد مطلب : ۲۶۳۶۱۶
تمجید رهبر معظم انقلاب از نشان لباس ورزشی ایرانی که در المپیک توکیو درخشید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، صفحه اینستاگرام نگار رسانه نوشت: رهبر انقلاب در دیدار قهرمانان المپیک و پارالمپیک ایران در بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو به موفقیت یکی از نشان‌های تولیدی لباس ورزشی اشاره کردند. این نشان ورزشی، «مجید» یا «مروژ»، یکی از تولیدکنندگان شناخته‌شده‌ی لباس ورزشی ایرانی است که اخیراً در سطح جهان نیز مورد استقبال ورزشکاران رشته‌های مختلف قرار گرفته است.
کارخانه‌ی تولیدی این شرکت در شهر اندیمشک در استان خوزستان واقع شده و همچنین یک واحد دیگر آن در سلمان‌شهر استان مازندارن مشغول به تولید لوازم ورزشی است.
تولیدات این نشان ایرانی در رشته‌ی کشتی بیش از دیگر رشته‌ها استفاده میشود و به گفته مؤسس آن، کشورهای آذربایجان، ترکیه، قزاقستان، قرقیزستان، مصر، رومانی، مغولستان و اوکراین، از جمله مصرف‌کنندگان دوبنده‌های این نشان هستند. ورزشکارانی که در یازده وزن از مسابقات کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو بر روی سکو رفتند، از دوبنده‌های این نشان استفاده کرده بودند.
رهبر انقلاب در دیدار با قهرمانان المپیک و پارالمپیک با تأکید بر حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی در داخل کشور فرمودند: «من شنیدم که امسال چندین کشور از لباس ورزشی‌ای که محصول تولیدی کشورمان بود استفاده کردند. این نشان ایرانی در دنیا درخشید. خب در واقع توانستند انحصار کلیشه‌ای بعضی از نشانهای بین‌المللی را با این بشکنند این خیلی باارزش است. این را حمایت بکنید. هم از این تولیدی حمایت بشود، هم بقیه‌ی ابزارهای ورزشی در داخل تولید بشود.»
تمجید رهبر انقلاب از نشان لباس ورزشی ایرانی که در المپیک توکیو درخشید
 
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین