تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
plusresetminus
حزب الله:رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای شهر کرج گفت: کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نمادی از توسعه مراکز ملی در این استان است.
۰
کد مطلب : ۲۶۳۲۰۶
کارخانه نوآوری نمادی از توسعه مراکز ملی در استان البرز است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عمار ایزدیار در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، ضمن آشنایی با ظرفیت ها و امکانات کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز اظهار کرد: این مکان جایگاه مناسبی برای استقرار مراکز نوآوری، شتاب دهنده ها و استارتاپ ها است که باید با نگاهی ملی برای توسعه آن اقدام کرد تا علاوه بر جذب نخبگان و فعالان حوزه  فن آوری در شهر کرج، امکان حضور فعالان اکوسیستم نوآوری را از استان‌های اطراف همچنین شهرهای اطراف کرج را فراهم کند.
وی افزود: سوابق تخصصی شرکت دانش بنیان سیوان، زمینه مناسبی برای توسعه این کارخانه فراهم کرده است و می توان به زودی شاهد آغاز فعالیت این کارخانه و استقرار اینفلونسرها و دیگر علاقمندان به فعالیت در موضوعات حوزه دیجیتال در این مرکز بود.
ایزدیار در این نشست ضمن توجه به لزوم فعالیت های مرتبط با شتاب دهنده ها و استارتاپ‌ها برای حل مشکلات موجود در شهر کرج بیان کرد: اقتصاد دیجیتال یک مقوله بسیار مهم در عرصه انقلاب های دیجیتال است که می توان با توجه به این آن، بسیاری از مشکلات را حل کرد و شاهد گسترش اقتصاد مقاومتی را در جامعه بود و این موضوع از مهمترین نیازهای جامعه امروز است که نیازمند مطالعه تخصصی و برنامه ریزی مناسب است .
رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای شهر کرج یادآور شد: کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نیز که به همت و سرمایه گذاری دانش بنیان سیوان اماده شده است می تواند نقش اساسی در این نگاه تخصصی به موضوع فناوری و نوآوری داشته باشد
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین