تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
plusresetminus
حزب الله:یکی از فیزیکدانان مطرح دنیا در توئیتی جدید ادعا کرد که بیگانگان از نظر تکنولوژیکی پیشرفته تر از انسان ها هستند.
۰
کد مطلب : ۲۶۳۱۶۰
بیگانگان از انسان ها میلیون ها سال پیشرفته تر هستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، میشیو کاکو فیزیکدان نظری با ادعا‌های جسورانه اش درباره زندگی بیگانگان شناخته می‌شود. پیام اخیر وی به همکارانش در مورد بشقاب پرنده‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیست.
کاکو از فیزیکدانان سراسر جهان خواسته است که ذهن خود را درباره احتمال اینکه بشقاب پرنده‌ها شواهدی از شکل‌های پیشرفته زندگی هستند باز نگه دارند. به طور خاص، او می‌گوید که این احتمال وجود دارد که بشقاب پرنده‌ها میلیون‌ها سال از نظر تکنولوژیکی بیشتر از انسان‌ها پیشرفت کرده باشند.
کاکو با انتشار توئیتی گفت: "من فکر می‌کنم این یک سوال علمی مشروع است که بپرسیم بشقاب پرنده‌ها از کجا آمده اند. تصور کنید اگر بیگانگان میلیون‌ها سال از ما پیشرفته‌تر باشند. قوانین جدید فیزیک به وجود می‌آید، پس ذهن خودتان را باز نگه دارید. "
 

یک ایده وحشتناک

در اوایل سال جاری، کاکو به خبرنگاران گفت که معتقد است به دلیل پیشرفت‌های فناوری مانند تلسکوپ جیمز وب، انسان‌ها در مسیر کشف حیات بیگانه در طول یک قرن هستند. با این حال، وی افزود که معتقد است تلاش برای دستیابی به این شکل‌های زندگی در نهایت یک ایده بسیار بسیار بد خواهد بود.
تصویر بشقاب پرنده
او در این باره گفت: "برخی از همکاران معتقدند که باید با آن‌ها تماس بگیریم. من فکر می‌کنم این ایده وحشتناکی است. همه ما می‌دانیم که چه اتفاقی برای مونتزوما افتاد وقتی صد‌ها سال پیش با کورتس در مکزیک ملاقات کرد. اکنون، شخصاً فکر می‌کنم که بیگانگان در خارج از جو زمین خیلی هم ترسناک و خطرناک نیستند، اما ما نباید در این باره ریسک کنیم؛ بنابراین من فکر می‌کنم ما با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم، اما باید این کار را با دقت انجام دهیم. "
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین