تاریخ انتشارشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
plusresetminus
حزب الله:فرمانده ستاد کرونای تهران گفت: پیشنهاد تعلیق سه هفته‌ای منع تردد شبانه را در تهران باهدف انجام واکسیناسیون شبانه روزی به نهاد‌های ذیربط داده‌ایم.
۰
کد مطلب : ۲۶۲۹۶۰
پیشنهاد تعلیق سه هفته‌ای منع تردد شبانه در تهران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،زالی فرمانده مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون بانک ملت گفت: پیشنهاد تعلیق سه هفته ای منع تردد شبانه را در تهران با هدف انجام واکسیناسیون شبانه روزی به نهادهای ذیربط داده است.
او ادامه داد: مراکز شبانه روزی واکسینایون در حال راه اندازی بوده و مرکز واکسیناسیون شاه عبدالعظیم حسنی برای تلقیح شبانه روزی واکسن راه اندازی شده است و طی چند روز آینده چند مرکز دیگر هم افتتاح خواهد شد.
راه اندازی مرکز واکسیناسیون بانک ملت با ظرفیت تزریق روزانه 800 دوز واکسن
بیگدلی مدیرعامل بانک ملت گفت: مرکز واکسیناسیون در راستای گسترش واکسیناسیون مردم راه اندازی شده است.
وی اظهار داشت: این مرکز از ۸ صبح تا ساعت ۱۹ دایر است و تزریق واکسن کرونا را انجام خواهد داد. امروز ظرفیت واکسیناسیون این مرکز۸٠٠ تزریق در روز است و در صورت تامین واکسن این ظرفیت قابل افزایش است.
او با اشاره به اینکه این مرکز محدودیتی برای تزریق ندارد، گفت: ترزیق واکسن را امروز از همکاران آغاز کردیم و تا چند روز آینده این مرکز در سایت سلامت وزارت بهداشت وارد خواهد شد و از آن به بعد عموم مردم هم می توانند از این مرکز استفاده کنند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین