تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
plusresetminus
حزب الله: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهو ناجا گفت: خودروهایی که بیش از ۳ میلیون تومان جریمه داشته باشند، توقیف می‌شوند.
۰
کد مطلب : ۲۶۲۸۴۲
توقیف خودروهای با بیش از ۳ میلیون تومان جریمه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سرهنگ جهانی در گفتگو با شبکه خبر درباره قوانین جدید راهور برای توقیف خودروها اظهار داشت: آنچه قبلاً اجرا می‌شد درباره خودروهایی بود که بالای یک میلیون تومان جریمه داشتند اما با ابلاغ جدید و افزایش جریمه‌ها مقرر شد از این به بعد خودروهایی که توقیف می‌شوند بالغ بر ۳ میلیون تومان جریمه برای آن‌ها ثبت شده باشد.
سرهنگ جهانی ادامه داد: در این ابلاغ جدید پیش بینی شده است خودروهایی که حامل خانواده هستند با وجود جریمه بالا توقیف نشوند ضمن اینکه به افرادی که بالای ۲ میلیون تومان جریمه دارند پیامک ارسال شده است.
وی تصریح کرد: ممکن است برخی چنین پیامی را دریافت نکرده باشند که شاید تلفن همراهی اعلام به پلیس تغییر کرده باشد یا اینکه خودرو به فرد دیگر واگذار شده و اطلاعات آن در سیستم ثبت نشده باشد.
آقای جهانی ادامه داد: درباره افرادی که خط قرمزها را رعایت نمی‌کنند کوتاه نمی‌آییم یعنی افرادی که تخلفات حادثه ساز مثل سرعت، سبقت غیر مجاز و حرکات مارپیچ در جاده داشته باشند.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: اگر کسی با سرعت و سبقت با جان خودش و سرنشینان در جاده بازی می‌کند قطعاً با چنین افرادی بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.
سرهنگ جهانی درباره امن‌ترین شرایط برای اطلاع از میزان جریمه‌ها گفت: بهترین راه مراجعه به سایت اینترنتی راهور ۱۲۰ است که از همین سایت می‌شود از میزان جریمه مطلع شویم ضمن اینکه شرایط پرداخت هم در سایت وجود دارد.
وی افزود: با توجه به گام جدی پلیس راهنمایی و رانندگی برای هوشمند سازی پلیس راهور در تهران دو مرکز میثم و خاوران برای تعویض پلاک و شماره گذاری اینترنتی کار می‌کنند.
سرهنگ جهانی تصریح کرد: خریدار و فروشنده می‌توانند با یک بار مراجعه به پلیس +۱۰ و احراز هویت از خدمات اینترنتی پلیس راهور بهره‌مند شوند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین