کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

زمینه خرید آنلاین میوه و تره‌بار در کرج فراهم می‌شود

پایگاه خبری کرج امروز , 6 مرداد 1400 ساعت 14:16

حزب الله:
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: به دنبال آن هستیم تا در آینده نزدیک زمینه خرید آنلاین میوه و تره‌بار آن‌هم با ارسال رایگان را برای شهروندان فراهم کنیم.


به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،احمد خیری صبح امروز در مراسم افتتاح بازار صدف، اولین بازار دائمی گل و گیاه کرج، اظهار کرد: این بازار در سه هزار متر زیربنا و هزار و ۵۰۰ متر ابنیه به بهره‌برداری رسیده است.
وی در ادامه با اشاره به بخش از اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان افزود: به‌زودی شاهد افتتاح مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب کرج هستیم که با راه‌اندازی آن امکان اتصال به بازار فروش دو هزار و ۷۰۰ متقاضی مشاغل خانگی آموزش‌دیده به بازار فروش فراهم می‌شود.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج بابیان اینکه به‌زودی اولین مرکز توانمندسازی مشاغل سیار و بی‌کانون کشور در کرج راه‌اندازی می‌شود، افزود: با این اقدام بخشی از دغدغه عمومی در خصوص فعالیت دست‌فروشان کرج برطرف می‌شود.
خیری ادامه داد: با راه‌اندازی این مرکز دست‌فروشان می‌توانند در پلتفرم مجازی فعالیت داشته باشند و این امر امکان فروش بیشتر آن‌ها را فراهم می‌کند.
وی اضافه کرد: دست‌فروشان از طریق این مرکز امکان دریافت تسهیلات بانکی کم‌بهره رادارند.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: یکی دیگر از دغدغه‌های شهروندان کرجی فعالیت پرنده فروشان میدان کرج بود که با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری زمینه انتقال آن‌ها به بوستان طبیعت فراهم‌شده و این اقدام تا یک ماه آینده انجام می‌شود.
خیری ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا در آینده نزدیک زمینه خرید آنلاین میوه و تره‌بار آن‌هم با ارسال رایگان را برای شهروندان فراهم کنیم.
وی توضیح داد: این طرح در بستر فضای دیجیتال و آنلاین اجرایی می‌شود و شهروندان از طریق آن می‌توانند میوه و تره‌بار موردنیاز خود را به‌صورت دست‌چین شده خریداری کنند.


کد مطلب: 259508

آدرس مطلب :
https://www.hezbollahnews.com/news/259508/زمینه-خرید-آنلاین-میوه-تره-بار-کرج-فراهم-می-شود

حزب الله نیوز
  https://www.hezbollahnews.com