تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
plusresetminus
حزب الله:شرکت بازرگانی دولتی اعلام کرد: آنالیز، تعیین و ابلاغ قیمت نان به صورت منطقه‌ای در اختیار استانداران قرار گرفته، اما هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.
۰
کد مطلب : ۲۵۸۹۱۸
شرکت بازرگانی دولتی ایران: هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب در دولت ممنوع است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،شرکت بازرگانی دولتی ایران در واکنش به ابلاغ افزایش قیمت نان  توسط استانداری و اصناف به واحد صنفی با صدور اطلاعیه ای به شرح زیر اظهار داشت: افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.
آنالیز، تعیین و ابلاغ قیمت نان به صورت منطقه‌ای در اختیار استانداران قرار گرفته، اما هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.
با استناد به مصوبه کارگروه ملی ساماندهی گندم، آرد و نان، آنالیز، تعیین و ابلاغ قیمت نان به صورت منطقه‌ای در اختیار استانداران قرار گرفته است.
بر این اساس، تعیین قیمت نان در دستور کار ستاد اقتصادی دولت قرار دارد و افزایش قیمت نان قبل از تصویب در این ستاد ممنوع است.

بنابر این گزارش قائم مقام شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز پیش از این در اولین واکنش به افزایش قیمت نان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اعلام کرده بود که هیچ مصوبه ای درباره افزایش قیمت نان صادر نشده و حتی اطلاعی از این افزایش قیمت ندارد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین