تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
plusresetminus
حزب الله:معاون وزیر آموزش پرورش گفت: تلاش می‌کنیم با مجوز ستاد ملی کرونا مدارس در سال تحصیلی جدید به روش حضوری باشد اما اگر این امکان مقدور نبود سناریوهای مختلفی برای آموزش وجود دارد.
۰
کد مطلب : ۲۵۸۷۱۲
مدارس مهرماه بازگشایی می‌شود‌/ شرایط سال تحصیلی جدید چگونه است؟‌
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رضوان حکیم زاده در  بجنورد  با اشاره به آخرین اخبار ثبت‌نام دانش آموزان اظهار داشت: پیش‌بینی‌های وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام دانش آموزان به خوبی در حال انجام است.
 
معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: با توجه به شرایطی که اتخاذ شده ثبت نام پایه های تحصیلی به صورت مجازی در حال انجام است و خانواده ها ملزم به حضور در مدارس نیستند.
 
وی تصریح کرد: تنها دانش آموزان پایه اول آن هم به جهت شرکت در برنامه سنجش نیاز به حضور در مدارس دارند که با توجه به برنامه زمانبندی انجام می‌شود که در این بین با افزایش پایگاه های سنجش کار به خوبی و بدون مشکل در حال انجام است.
 
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان کرد: وزارت آموزش و پرورش با توجه به شرایط کرونایی یکی دو سال گذشته تجربه خوبی را در خصوص بازگشایی مدارس کسب کرده است.
حکیم زاده گفت: نحوه حضور دانش آموزان در مدارس چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی بسته به شرایط کرونایی حاکم بر کشور دارد و وزارت آموزش و پرورش در این خصوص تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است.
 
وی در پایان اضافه کرد: اگر شرایط واکسیناسیون برای دانش آموزان فراهم شود شرایط حضور دانش آموزان در مدارس متفاوت و بهتر خواهد بود در عین حال سناریوهای متفاوتی را برای شروع سال تحصیلی جدید با توجه به تجربیات سال‌های گذشته در نظر گرفته‌ایم.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین