تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
plusresetminus
حزب الله: مربی پیشین دروازه بان‌های پرسپولیس گفت: حامد لک پنالتی گیر است و در بازی با استقلال هم دو جهت را خوب تشخیص داد و یک پنالتی هم گرفت اما نتوانست در حد خودش عمل کند.
۰
کد مطلب : ۲۵۸۶۹۳
حامد لک در حد خودش نبود/ انگیزه قهرمانی سرخپوشان باید زیاد شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محسن سیدی  درباره شکست پرسپولیس مقابل استقلال تهران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: پرسپولیس در طول بازی با استقلال کمی خسته بود و احساس می‌شد این تیم ریکاوری خوبی نشده است. در مجموع هم بازی تاکتیکی از سوی هر دو تیم ندیدم و آنها منتظر اشتباهات فردی بودند تا روی یک اتفاق به گل برسند.
او درباره انتقاد از عملکرد بازیکنان پرسپولیس افزود: پرسپولیس مشکل انگیزه پیدا کرده است. لیگ برتر فرسایشی شده است. وقتی تماشاگر هم به ورزشگاه نمی‌آید خستگی ذهنی بازیکنان چندین برابر می‌شود. باید فکری اساسی برای این موضوع کرد. تجربه من از مربیگری در پرسپولیس این است که باید خلق انگیزه کرد.
حامد لک در حد خودش نبود/ انگیزه قهرمانی سرخپوشان باید زیاد شود
مربی دروازه‌بانان پیشین پرسپولیس درباره عملکرد حامد لک در چارچوب دروازه پرسپولیس گفت: حامد لک پنالتی گیر است و در بازی با استقلال هم دو جهت را خوب تشخیص داد و یک پنالتی هم گرفت. با این حال نتوانست در حد نام خودش عمل کند. ضمن اینکه شایعه‌ای درباره دخالت مربیان در پرش‌های او وجود داشته است.
سیدی خاطرنشان کرد: من برای داود فنایی (مربی فعلی دروازه بان های پرسپولیس) احترام ویژه‌ای قائلم و او را دوست خودم می‌دانم. دروازه‌بان باید در هنگام پنالتی پادشاهی کند و هیچ فشاری را احساس نکند. اگر تمرکز لک روی عملکرد فردی خود باشد باز هم می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند. حالا دیگر وقتش است انگیزه قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر بیش از پیش شود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین