تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از طراحی و چاپ ۵ هزار متر مربع بنر با محوریت انتخابات خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۵۵۳۹۵
فضای شهر کرج حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای فضاسازی و تبلیغات محیطی در روزهای نزدیک به انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار کرد: در این راستا تا کنون ۵ هزار متر بنر طراحی و به چاپ رسیده است.
وی ادامه داد: این بنرها با استفاده از هزاران سازه تبلیغاتی، در قالب پرتابل، آویز، استرابرد، برند برد، لمپوست و عرشه پل با کلید واژه #ایران_ امیدوار اکران شده است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با نزدیک تر شدن به ۲۸ خرداد، فضای شهر کرج  نیز حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته و شاهد اقدامات و تلاش های بسیار خوبی از جانب معاونت زیبا سازی سازمان برای ترغیب و دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات هستیم.
بضاعتی پور به پیش بینی جایگاه‌هایی برای تبلیغات نامزدها در سطح شهر اشاره کرد و افزود: نصب غیر قانونی پوسترهای انتخاباتی در دیوار و جداول معابر شهر منجر به آشفتگی و زشتی چهره شهری و تحمیل هزینه‌های گزاف برای امحاء  پوسترها می شود.
وی توضیح داد: در این راستا از هواداران و نمایندگان نامزدهای انتخاباتی درخواست می شود که تبلیغات کاندیدادهای مورد نظر خود را فقط در مکان‌های تعیین شده نصب کنند.
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای گفت: همه باید سعی در برگزاری انتخابات مطلوب داشته باشیم و زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای را فراهم کنیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین