تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
plusresetminus
حزب الله: نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش گسترده به مناطق مختلف کرانه باختری ۱۷ فلسطینی را بازداشت کردند.
۰
کد مطلب : ۲۵۵۳۳۰
یورش گسترده صهیونیست‌ها به کرانه باختری/ بازداشت ۱۷ فلسطینی
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سلسله اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. نظامیان صهیونیست به نقاط مختلف کرانه باختری یورش بردند.
بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به شهر نابلس درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت. رسانه‌های خبری اعلام کردند که صهیونیست‌ها از گلوله‌های جنگی علیه فلسطینیان استفاده کرده‌اند.
طبق اعلام شاهدان عینی، نظامیان صهیونیست در جریان یورش به کرانه باختری ۱۷ شهروند فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند. این درحالی است که روز گذشته نیز یک فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.
اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها در حالی است که پیشتر گروه‌های مقاومت فلسطین بیانیه‌ای را در هشدار به اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی صادر کردند. این گروه‌ها در بیانیه خود آورده‌اند: به دشمن صهیونیستی هشدار می‌دهیم که دستمان هنوز روی ماشه است.
بر اساس این گزارش، گروه‌های مقاومت فلسطین همچنین عنوان کردند: فلسطینیان به ویژه در کرانه باختری باید در پاسخ به جنایات مکرر صهیونیست‌ها، سطح درگیری با این رژیم متجاوز را ارتقا ببخشند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین