تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
plusresetminus
حزب الله:مشاور ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که دستگاه‌های اطلاعات غربی و ترکیه مسئول تخریب، کشتار و آوارگی‌ها در سوریه هستند و هدف آنها از این کار تنها یک چیز و آن تخریب سوریه بوده است.
۰
کد مطلب : ۲۵۳۱۶۴
مشاور اسد: ترکیه و سازمان‌های اطلاعات غرب پشت کشتار و ویرانی در سوریه هستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، بثینه شعبان، مشاور ریاست جمهوری سوریه در سخنانی عنوان داشت که سوریه وارد جنگی دوگانه شد که یک جبهه آن، انسانی بود و جبهه دیگر رسانه‌ای بود؛ چراکه رسانه‌های غربی هجمه‌ای را علیه سوریه به راه انداختند و بدین ترتیب اعتبار خود را از دست دادند.
وی تاکید کرد: اسناد درز پیدا کرده انگلیسی وجود دارد که ثابت می‌کند این کشور از گروه‌هایی از سوری‌ها که بر خود لقب "شاهدان عینی" را گذاشتند، حمایت مالی کرده است و دولت‌های غربی فشارهای را بر مسئولان سوریه برای جدایی از نظام اعمال می‌کردند.
شعبان گفت: سازمان‌های اطلاعاتی غرب پشت تخریب‌ها، کشتار و آوارگی هستند که در سوریه رخ داد. این سازمان‌ها با همکاری با ترکیه هزاران تروریست را آموزش دادند تا تنها یک هدف که همان تخریب سوریه است، محقق سازند.
وی تاکید کرد که قدرت‌های غربی با سوریه در گذشته و هم اکنون اینگونه تعامل می‌کنند که گویی سوریه تحت استعمار این کشورهاست. این کشورها تاریخ و ارزش‌های ثابت سوریه را نادیده می‌گیرند.
مشاور ریاست جمهوری سوریه از تمامی تلاش‌های صورت گرفته برای برداشتن تحریم‌های اقتصادی از کشورش قدردانی کرد و گفت که این تحریم‌ها جنایت علیه بشریت است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین