تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
plusresetminus
حزب الله:معاون خدمات شهر شهرداری کرج از جمع آوری چرخ دستی‌های غیرمجاز تفکیک از مبدا از سطح مناطق دهگانه شهر خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۵۱۸۸۵
جمع‌آوری چرخ دستی‌های غیرمجاز در کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی اصغر همتی حفظ محیط زیست شهری و مدیریت صحیح پسماندهای خشک را از مهم‌ترین محورهای تصمیم‌گیری سازمان مدیریت پسماند برای جمع آوری چرخ دستی‌های غیرمجاز ضایعاتی اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه مقابله با پدیده زباله‌گردی از اولویت‌های این معاونت و سازمان مدیریت پسماند است که طی یک برنامه ریزی مناسب آغاز شده است، گفت: علاوه بر این اقدام، مراکز غیرمجاز جمع‌آوری ضایعات پسماند که در نقاط مختلف شهر فعالیت دارند و از نظر بهداشتی و زیست‌محیطی با مشکلات عدیده‌ای مواجه‌اند نیز جمع‌آوری می‌شوند.
معاون خدمات شهری شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا، گفت: همکاری شهروندان و تفکیک زباله از درب منازل و تحویل زباله های تفکیک شده به عوامل سازمان مدیریت پسماند، کمک شایانی به جلوگیری از زباله گردی و تردد چرخ دستی‌های غیر مجاز می‌کند.
همتی همچنین اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح با توجه به کنترل بیماری کرونا به شکل مستمر و با نظارت عوامل این حوزه و با همکاری دستگاه‌های ذیربط همچون مقام قضایی و نیروی انتظامی بتوان نسبت به حل بخش زیادی از زنجیره و فرآیند تفکیک غیرمجاز زباله، ایجاد آلودگی در شهر و برخورد قانونی با مراکز جمع آوری غیرمجاز ضایعات، این معضل اجتماعی را ریشه کن کرد.


     
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین