تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
plusresetminus
حزب الله: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: با توجه به تغییر وضعیت البرز، تیم‌های آتش نشانی کرج خطر ویروس جهش یافته کرونا و راه‌های کنترل وضعیت کنونی را اطلاع رسانی می کنند.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۹۴۵
اطلاع رسانی آتش نشانی کرج برای مهار کرونا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، عباس وحیدی اظهار کرد: تیم‌های آتش نشانی با خودروهای ویژه از ۳۱ ایستگاه این کلانشهر در سطح معابر اصلی و محلات به اطلاع رسانی در خصوص راه‌های مهار کرونا می‌پردازند.
وی ادامه داد: این تیم‌ها برای اطلاع رسانی در تمام مناطق کلانشهر کرج حضور یافته و مردم را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در خانه ماندن ترغیب می‌کنند.
وحیدی با بیان اینکه زنگ خطر کرونا در کشور و البرز با شدت بیشتری نسبت به موج‌های قبلی به صدا درآمده است،گفت: در این شرایط حساس از ظرفیت تیم‌های آتش نشانی برای اطلاع رسانی به مردم استفاده شده است.
وی افزود: این تیم‌ها بنا به درخواست ستاد مقابله با کرونا استان البرز فعال شده و به گروه‌های یک و ۲ شغلی برای رعایت پروتکل ها هشدار می‌دهند.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بیان داشت: تیم‌های این سازمان در موج‌های قبلی  کرونا نیز خدمات شبانه روزی به مردم ارائه کردند ضمن آنکه در موج نخست کرونا ضدعفونی معابر و مکان‌های عمومی توسط خودروها و تیم‌های این سازمان انجام شد.
وی افزود: اکنون نیز سازمان آتش نشانی کرج در کنار وظیفه ذاتی خود، آماده خدمات رسانی در زمینه مهار کرونا است
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین