تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
plusresetminus
حزب الله:رییس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: در روزهای اول امسال با کمبود مرغ مواجه بودیم که با افزایش سهمیه البرز شاهد کاهش صفوف طولانی و متعادل شدن وضعیت هستیم.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۶۲۶
صف‌های طولانی مرغ کمتر اما روغن جامد همچنان کمیاب است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بهروز حصاری  با اشاره به وضعیت فعالیت صنوف در البرز اظهار کرد: در شهرستان‌های قرمز استان تنها مشاغل رسته یک که قبلا اطلاع رسانی شده اجازه فعالیت دارند و مابقی صنوف ملزم به تعطیلی هستند.
وی ادامه داد: در حال حاضر به جز شهرستان طالقان که در وضعیت نارنجی و شهرستان اشتهارد که در وضعیت زرد قرار دارند،  وضعیت مابقی شهرستان‌ها قرمز است.
وی توضیح داد: در شهرستان‌های طالقان و اشتهارد هم مشاغل رسته یک و دو اجاره فعالیت دارند و سایر صنوف باید تعطیل کنند.
این مسئول با بیان اینکه اعمال این محدودیت‌ها تا اطلاع ثانوی و بهتر شدن شرایط شیوع ویروس ادامه دارد، گفت: درست است که این تعطیلی‌ها آسیب جدی به صنوف وارد می‌کند ولی حفظ سلامت و جان مردم از هر چیز مهمتر است بنابراین در شرایط فعلی چار ای جز اعمال محدودیت نداریم.
حصاری تاکید کرد: ابلاغ تعطیلی صنوف رسته ۲،۳ و ۴ امروز به اتحادیه‌های مربوطه ارسال می‌شود و اتحادیه‌ها موظف به اطلاع رسانی به زیرمجموعه خود هستند.
وی توضیح داد: ممکن است اطلاع رسانی تعطیلی صنوف امروز به طور کامل انجام نشود ولی از فردا با متخلفان برخورد جدی می‌شود و هیچ عذری پذیرفته نیست.
رییس اتاق اصناف مرکز البرز در ادامه به وضعیت تامین کالاهای اساسی در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان وجود ندارد.
حصاری اظهار کرد: در روزهای اول امسال با کمبود مرغ مواجه بودیم که با افزایش سهمیه البرز شاهد کاهش صفوف طولانی و متعادل شدن وضعیت هستیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا مشکل تامین روغن نیز حل شده، گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در بازارهای استان در زمینه روغن خوراکی مایع و سرخ کردنی وجود ندارد ولی هنوز در بحث روغن جامد کمبودهایی وجود دارد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین