تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
plusresetminus
حزب الله:سرپرست پلیس فتا البرز از دستگیری اعضای باند پزشکان قلابی که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و بدون مجوز از وزارت بهداشت اقدام به انجام تست کرونا می‌کردند خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۶۰۳
کلاهبرداری به سبک آزمایش کرونا!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سرهنگ رسول جلیلیان اظهار کرد: با توجه اوج گیری دوباره ویروس کرونا و انجام تست‌های این ویروس در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، برخی افراد از این فرصت سوءاستفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان دریافت تست کرونا می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس فتا در پی رصد و گشت‌های مستمر در این زمینه یک سایت متخلف در فضای مجازی  شناسایی کردند که اقدام به انجام تست کرونا در منزل با جوابدهی توسط پزشک می‌کرد.
جلیلیان گفت: بررسی‌های ویژه پلیس نشان داد که اعضای این باند دو نفر هستند که یکی از آنها مسئول تبلیغ انجام تست در فضای مجازی بوده و نفر دیگر نیز به عنوان پزشک خود را در مکان‌های مورد نظر معرفی می‌کرد.
وی بیان کرد: به دلیل حساسیت موضوع و در خطر بودن جان شهروندان، سریعا این باند شناسایی و در یکی از مناطق کرج با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و از مخفیگاه آن‌ها مقادیر زیادی لوازم پزشکی تست کرونا در محیطی غیر بهداشتی کشف شد.
وی افزود: متهمان دستگیر شده با پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شدند.
جلیلیان تاکید کرد: هرگونه تبلیغ برای فروش واکسن کرونا در فضای مجازی ممنوع بوده و پلیس فتا با این موضوع برخورد خواهد کرد .
وی از عموم مردم خواست چنانچه به موارد اینچنینی برخورد کرده مراتب را به واحد مشاوره پلیس فتا استان البرز با شماره تماس ۲۱۸۲۷۱۲۹ و یا سایت پلیس فتا گزارش نمایند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین