تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
plusresetminus
حزب الله:رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از مجاز بودن تردد بین شهری میان تهران و البرز خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۵۸۷
تردد بین شهری در تهران و البرز مجاز است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ غلامعلی شرق روز صبح امروز با اشاره به اینکه محدودیت تردد خودرویی در استان همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه البرز در وضعیت قرمز قرار دارد، هم خروج خودرو با پلاک بومی از استان و هم ورود خودرو با پلاک غیربومی به استان یک میلیون تومان جریمه دارد.
وی توضیح داد: محدودیت تردد خودروها از ساعت ۱۰ شب الی سه صبح نیز همچنان برقرار است و رانندگانی که به این مساله توجه نکنند جریمه می‌شوند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در پاسخ به اینکه آیا تردد خودرو از شهرستان‌های قرمز البرز به شهرستان‌های زرد و نارنجی استان ممنوع است، گفت: دستورالعملی در خصوص اعمال این محدودیت ابلاغ نشده است.
سرهنگ شرق اضافه کرد: در اعمال محدودیت‌های خودرویی، تهران و البرز همچنان یکپارچه دیده شده‌اند و تردد خودروهایی که پلاک تهران دارند در البرز و خودروهایی که پلاک البرز دارند در تهران بلامانع است.
وی با اشاره به وضعیت قرمز استان البرز تاکید کرد: هر چند در گذشته تاکید می‌شد مردم برای تردد در شهر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند ولی با توجه به اینکه کرونا در فضاهای سربسته و تجمعات انتشار بیشتری دارد، از مردم درخواست می‌شود که در مرحله اول جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند و در صورت لزوم هم کمتر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با اشاره به اینکه مرکز تعویض پلاک خودروی قزلحضار از امروز تعطیل است، افزود: حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد خودروهای البرز با پلاک غیر بومی است به همین دلیل از صاحبان این خودروها که در البرز سکونت دارند درخواست می‌شود بعد از بهتر شدن شرایط و بازگشایی مرکز تعویض پلاک، نسبت به تعویض پلاک خودروی خود که کمتر از یک ساعت زمان می‌برد اقدام کنند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین