تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
plusresetminus
مجتبی خورشیدی سرپرست جدید تیم ملی فوتبال درباره حواشی انتخابش در این سمت و انتقاداتی که به او می شود، توضیحاتی داد.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۵۷۳
واکنش سرپرست جدید تیم ملی به شایعه وجود رد پای یک جادوگر در انتخابش
مجتبی خورشیدی روز گذشته در انتخابی بحث برانگیز به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال انتخاب شد. انتخابی که باعث شد از همان ابتدا انتقاد‌های زیادی را روانه فدراسیون فوتبال و خود او کند. به همین بهانه با سرپرست جدید تیم ملی گفت و گو کردیم.
خورشیدی درباره انتخابش و انتقاد‌های زیادی که از روز گذشته می‌شنود گفت: همه می‌گویند که من لابی کردم تا به این سمت رسیدم، اما این بحث اصلا درست نیست و همه می‌دانند که عزیزی خادم به هیچ وجه توصیه پذیر نیست. هر شخص دیگری هم جای من انتخاب می‌شد همین انتقادات را می‌کردند و در زمان انتخاب اسکوچیچ هم همه نسبت به این انتخاب انتقاد کردند.  
او افزود: من از نقد استقبال می‌کنم و معتقدم کسی که ظرفیت پذیرش نقد را نداشته باشد، پیشرفت نمی‌کند، اما نقد باید منصفانه باشد و در کار مشخص خواهد شد که من توانایی این سمت را دارم یا نه.
خورشیدی درباره سوابق کاری اش از حدود ۲۵ سال حضورش در فوتبال یاد کرد و گفت: من در تیم‌های فوتبال راه آهن و استقلال کار مدیریتی و اجرایی کردم. من مدرک مربیگری هم دارم و در تیم‌های راه آهن، استقلال تهران، استقلال اهواز، آلومینیوم اراک، پاس همدان، شهرداری تبریز، ماشین سازی تبریز و پارس جنوبی جم سابقه کار فنی و مربیگری دارد. مدرک تحصیلی من هم با کارم مرتبط است و ترم آخر رشته مدیریت استراتژیک سازمان‌های ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد هستم.
مدیر جدید تیم ملی فوتبال با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری درباره استفاده از جوانان در کار‌ها افزود:  البته من خیلی هم جوان نیستم و ۴۹ سال سن دارد، اما باید کار‌ها را به جوانانی متخصص سپرد. همان طور که می‌دانید وزیر ارتباطات هم یک جوان است و دیگر دیدگاه‌ها در کشور تغییر کرده و کار‌ها را به جوان‌ها می‌سپرند.
خورشیدی درباره نحوه انتخابش نیز گفت: من نمی‌دانم چطور شد که من را انتخاب کردند، اما می‌دانم چندین گزینه دیگر هم وجود داشت و تیم مطالعاتی فدراسیون فوتبال با وسواس و دقت زیاد همه گزینه‌ها را بررسی و من را انتخاب کرد. حال در این میان قرعه به نام من دیوانه زدند و از همه پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال می‌خواهم که به من مشورت و پیشنهاد دهند تا نواقص را برطرف کنیم.
او درباره اینکه برخی رسانه‌های ورزشی از رد پای یک جادوگر در تصمیمات عزیزی خادم و به خصوص انتخاب خودش نوشته اند بیان کرد: من نمی‌دانم این مسائل از کجا سردر می‌آورد. نقد باید منطقی و علمی باشد و منتقدان انصاف را رعایت و خدا را هم در نظر بگیرند. برخی افراد فقط می‌خواهند فدراسیون فوتبال را بکوبند و نمی‌دانند که در حال ضربه زدن به تیم ملی هم هستند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین