تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
plusresetminus
حزب الله: عربستان سعودی انجام مناسک عمره در ماه رمضان را به زدن واکسن کرونا منوط کرد. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه فرانس ۲۴، عربستان سعودی ادای مناسک عمره را تنها برای افرادی مجاز دانست که واکسن کرونا دریافت کرده اند.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۵۵۰
عربستان: تنها افرادی که واکسن دریافت کرده اند، قادر به انجام عمره رمضان هستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، تنها افرادی که واکسن کرونا دریافت کرده باشند، اجازه دارند تا مناسک عمره را بجا آورده و در مسجد الحرام در مکه مکرمه در ماه رمضان نماز بخوانند. مقامات سعودی دوشنبه شب اعلام کردند مجوز انجام مناسک عمره تنها به افرادی داده خواهد شد که یا دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند، و یا ۱۴ روز از دوز نخست واکسن آن‌ها گذشته است و یا اینکه از بیماری کرونا بهبود یافته باشند.
وزارت حج و عمره عربستان در بیانیه‌ای اعلام کرد اعطای مجوز انجام مناسک عمره از اول ماه رمضان تنها به این افراد داده می‌شود.
وزارت حج و عمره عربستان همچنین تأکید کرد مقامات سعودی از برنامه‌ای موبایلی برای اطمینان از درستی اطلاعات استفاده خواهند کرد.
گفتنی است مقامات سعودی مسجد الحرام را در ماه اکتبر در برابر نمازگزاران برای نخستین بار بعد از آنکه به مدت هفت ماه بسته بود، بازگشایی کردند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین