تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳
plusresetminus
حزب الله:سکته کردن دزد پس از سرقت موفق پول به سوژه رسانه ها تبدیل شد.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۴۳۸
سکته کردن دزد پس از سرقت پول!
 یبه گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،یک دزد محلی در هند پس از سرقت موفق مقداری پول دچار سکته قلبی شد. در این حادثه که در منطقه‌ای در ایالت اوتار پرادش هند رخ داد این دزد در حال شمارش پول بود که ناگهان دچار سکته شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این دزد هنگامی که متوجه شد پول‌های سرقتی بیش از انتظار او بوده است ناگهان بدحال شد و روی زمین افتاد.
پس از این حادثه این دزد برای انجام درمان به نزدیکترین بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت. پلیس زمانی به این اتفاق پی برد که روز چهارشنبه یکی از دو سارقی را که دست به سرقت در منطقه «کوتوالی دهات» زده بودند دستگیر کرد. این سارق حین بازجویی به پلیس گفت که همدست او پس از انجام سرقت دچار سکته قلبی شده و در بیمارستان به سر می‌برد.

پلیس با کمک اطلاعات به دست آمده به بیمارستان مراجعه و سارق دوم را نیز دستگیر کرد. بنا به گزارش پلیس این سرقت در تاریخ ۱۶ و ۱۷ فوریه در مرکز خدمات عمومی متعلق به فردی با نام «نواب حیدر» انجام شد.
سکته کردن دزد
پلیس هویت دستگیرشوندگان را «اعجاز» و «نوشاد» هر دو ۳۰ ساله اعلام کرده که موفق به سرقت ۷۰۰ هزار روپیه شده بودند. تحقیقات تکمیلی پلیس از هر دو سارق ادامه دارد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین