تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از افزایش ۳۰ درصدی نرخ کرایه‌های تاکسی از امروز (۱۵ فروردین) خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۴۱۲
افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی در کرج از امروز
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد یساولی  با اشاره به اینکه نرخ سال جدید کرایه تاکسی‌ها از امروز ( ۱۵ فروردین) اعمال می‌شود، اظهار کرد: با تصویب شورای شهر و تایید فرمانداری امسال نرخ کرایه تاکسی در خطوط مختلف ۳۰ درصد افزایش یافته است.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج ادامه داد: برچسب‌های افزایش قیمت برای خطوط مختلف به چاپ رسیده و از امروز در اختیار رانندگان تاکسی قرار می‌گیرد.
وی در پاسخ به اینکه آیا مساله بیمه تاکسی‌داران امسال تعیین تکلیف می‌شود، گفت: موضوع بیمه رانندگان دغدغه کشوری است و صرفا به رانندگان البرز محدود نمی‌شود و از طریق همه استان‌ها در حال پیگیری است.
یساولی اضافه کرد: بدیهی است اگر این مساله در مجلس به سرانجام برسد، تامین اجتماعی ملزم به تحت پوشش بیمه قرار دادن این قشر است.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: امیدوارم وضعیت بیمه تاکسی‌داران نیمه اول امسال در مجلس تعیین تکلیف شود.
یساولی به برنامه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی کرج در سال جاری هم اشاره کرد و افزود: در مرحله اول ۱۵ دستگاه اتوبوس بنز تا پایان فروردین ماه به خطوط کرج اضافه می‌شود که این امر باعث کاهش زمان انتظار مسافران و افزایش کیفیت خدمات‌رسانی ناوگان می شود
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین