تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
plusresetminus
حزب الله:سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: ورود البرز به وضعیت قرمز در روزهای آینده دور از انتظار نیست.
۰
کد مطلب : ۲۵۰۳۷۹
تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در البرز بعد از چندماه دو رقمی شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهرداد بابایی  اظهار کرد: با ورود البرز به موج چهارم کرونا شاهد تغییر رنگ شهرستان‌های استان بوده‌ایم به طوری که به جز اشتهارد و طالقان که در وضعیت زرد هستند مابقی شهرستان‌ها در شرایط نارنجی به سر می‌برند.
وی ادامه داد: از روزهای نخستین سال جدید شاهد افزایش تعداد بیماران بستری و مراجعان حضوری به مراکز درمانی استان هستیم و در حال حاضر ۵۷۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و روزانه حدود ۱۸۰۰ مراجعه سرپایی به مراکز درمانی وبهداشتی استان ثبت می‌شود.
وی با اشاره به دو رقمی شدن تعداد فوتی‌ها هم گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ نفر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
این مسئول اضافه کرد: شرایط موجود حاصل حضور مردم در بازارها و تجمعات روزهای پایانی سال است و هنوز نتیجه سفرهای نوروزی نمود پیدا نکرده و با این اوصاف ورود البرز به وضعیت قرمز در روزهای آینده دور از انتظار نیست.
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: در شرایط فعلی از مردم تقاضا می‌شود برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان هم که شده پروتکل‌ها را رعایت کنند و نسبت به اهمیت آن بی تفاوت نباشند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین