تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
plusresetminus
در نشست هم افزایی فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه عنوان شد

حضور مقتدرانه نیروهای دریایی ارتش و سپاه، موجب امنیت در خیلج فارس است

حزب الله:نشست هم افزایی بین فرماندهان دو نیروی دریایی ارتش و سپاه صبح امروز با حضور دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری و امیر دریادار حسین خانزادی در ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش برگزار شد.
۰
کد مطلب : ۲۴۹۱۷۱
حضور مقتدرانه نیروهای دریایی ارتش و سپاه، موجب امنیت در خیلج فارس است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امیر دریادار خانزادی در این دیدار با اشاره به اینکه  امنیت حاکم در مناطق خیلج فارس، تنگه هرمز  و دریای عمان و دریاهای با حضور پیوسته و مقتدرانه نیروهای دریایی ارتش و سپاه بوجود آمده است، گفت: مدتی قبل که افتخار شرف یابی محضر فرماندهی معظم کل قوا را داشتم ، ایشان از همدلی و وحدت بین دو فرمانده و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه بسیار احساس رضایت و خشنودی داشتند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه دشمن همواره به دنبال مخدوش کردن اتحاد و انسجام بین نیروهای مسلح است، افزود: حضور مقتدرانه و با صلابت دو نیروی دریایی ارتش و  سپاه در دریا باعث شده است که  دشمن هرگز به خود اجازه دست درازی به مرزهای آبی کشور را ندهد و این را می داند در صورت هرگونه تهدید جواب دندان شکنی از سوی جوانان این کشور دریافت خواهد کرد.
دریادار خانزادی همگرایی و هم افزایی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه  را بسیار مهم و حساس دانست و تصریح کرد: این تعاملات موجب خنثی شدن  اقدمات ناامن کننده  کشورهای فرامنطقه ای  و حفظ امنیت خواهد شد.
سردار تنگسیری نیز گفت: امروز همگرایی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه از بالاترین تا پایین ترین سطوح وجود دارد و این هم افزایی و یکپارچگی مایه افتخار نیروهای مسلح است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه  مسیر  وحدت،  همدلی و هم افزایی با همرزمانمان در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز قطع نخواهد شد، خاطر نشان کرد: ظرفیت و تعاملات بسیار خوبی در حوزه‌های عملیاتی، اطلاعاتی و آموزشی بین دو نیرو وجود دارد که بحمداله امروز شاهد آن هسایم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران  در عرصه دریا در برابر این اقتدار دریایی مبهوت مانده اند. 
در این دیدار تفاهم نامه آموزشی، اطلاعای و تحقیقاتی فیمابین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه امضا شد.
منبع : ارتش
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین