تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
plusresetminus
حزب الله: مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: انجام تست PCR کرونا برای تمام مسافران خوزستان، ۷۲ ساعت قبل از پرواز الزامی است.
۰
کد مطلب : ۲۴۸۶۳۸
تست PCR کرونا برای تمام مسافران خوزستانی الزامی شد

 

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سید مهدی رزاز مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: مسافران خوزستان قبل از پرواز باید تست کرونا بدهند و این تست برای تمام مسـافران، ۷۲ ساعت قبل از پرواز الزامی است.
او با بیان اینکه مسافران خوزستان قبل از پرواز باید تست کرونا بدهند تا اجازه سوار شدن به هواپیما را داشته باشند، افزود: بر اساس آنچه از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به خوزستان ابلاغ شده است، انجام تست PCR کرونا برای تمام مسـافران خوزستانی، ۷۲ ساعت قبل از پرواز الزامی است.
رزاز بیان داشت: با توجه به این ابلاغیه، تمام مسافرانی که قصد سفر از مبدا و به مقصد استان خـوزستان را دارند باید قبل از سوار شدن به هواپیما آزمایش PCR منفی خود را که حداکثر مربوط به ۷۲ ساعت قبل است، ارائه دهند.
مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان ادامه داد: این دستور به صورت کامل جدی در فرودگاه‌های خوزستان اجرایی خواهد شد و در صورتی که مسافری تست PCR به همراه بلیت پرواز خود ارائه ندهد، اجازه سوار شدن به هواپیما را نخواهد داشت.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین