تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برنامه‌ریزی برای کاشت ۲۵۰ هزار گلدان شب بو و ۱۵۰ هزار جعبه بنفشه به منظور استقبال از بهار خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۴۸۶۰۵
بوی بهار در کرج پیچیده است/ کاشت گل شب‌بو و بنفشه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور با اشاره به اینکه عملیات کاشت گل‌های بهاری و اجرای طرح استقبال از بهار با همکاری و مشارکت مناطق دهگانه شهرداری کرج در حال انجام است، گفت: در آستانه فرارسیدن بهار ۱۴۰۰ و به‌منظور افزایش زیبایی‌های بصری، معابر و پارک‌های سطح شهر با انواع گل‌های بهاری و متنوع مزین می‌شود.
وی بابیان اینکه زیباسازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان به‌ویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت این گل‌کاری و توجه به سیمای شهر تأکید کرد و گفت: طرح‌های استقبال از بهار این سازمان در حوزه فضای سبز و زیباسازی بدون وقفه و با بسیج تمامی امکانات در حال انجام است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، هدف از گل‌کاری را زیباسازی فضای بصری شهر، ایجاد محیط شهری زیبا و آرام برای نشاط و سرزندگی شهروندان عنوان کرد و افزود: گل‌کاری فصلی در کنار گل‌کاری دائمی همه‌ساله در سه مرحله بهار، تابستان و پاییز انجام می‌شود و این سازمان در کنار کاشت این تعداد گل، کاشت درخت و درختچه را نیز در دستور کار دارد و با تمام تلاش و توان، شهر را آماده استقبال از بهار می‌کند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین