تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
plusresetminus
حزب الله:صادقی نیارکی :توسعه ساخت داخل ومدیریت واردات دو راهبرد اصلی وزارت صمت مهدی صادقی نیارکی در جریان بازدید وزیر صنعت از معاونت امور صنایع و نشست مشترک با مدیران کل دفاتر تخصصی گزارشی از اقدامات انجام شده در توسعه ساخت داخل و جهش تولید ۲۰ زنجیره صنعتی ارائه کرد.
۰
کد مطلب : ۲۴۸۳۸۵
بازدید سرزده وزیر صنعت ازمعاونت امور صنایع
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،معاون امور صنایع وزارت با تشریح وضعیت صنایع کشور، نرخ رشد و چالش‌های این حوزه ّ،مدیریت واردات و حمایت از توسعه ساخت داخل را دو راهبرد اصلی این معاونت برشمرد .
وی با اشاره به رشد ۸درصدی پروانه های صنعتی که منجر به رشد 3 برابری سرمایه‌گذاری در بخش صنایع نسبت به سال گذشته شده است، از جهش تولید ۲۰ زنجیره محصولات صنعتی خبرداد.
کاهش ارزبری ۲میایارد و۸۰۰میلیون یورو توسط استان های کشور در توسعه ساخت داخل و برگزاری ۱۴میز ساخت داخل با کاهش ارزبری ۱.۲میلیارد دلار نیز از جمله محورهای کلیدی بود که صادقی نیارکی مطرح کرد.
افزایش ۲۸درصدی اشتغال صنعتی و روند روبه رشد جوازهای تاسیس از جمله موضوعاتی بود که معاون امور صنایع به آن اشاره کرد.
معاون امور صنایع وزارت صمت در پایان با تبیین سیاست های حمایتی از صنایع داخلی گزارشی از اقدامات انجام شده برای ساماندهی وضعیت عرضه و تقاضای محصولات پتروشیمی و همچنین ورق های فولادی ارائه داد.
منبع : وزارت صنعت معدن و تجارت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین