تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
plusresetminus
حزب الله: مدیر منطقه هفت شهرداری کرج با اشاره به الحاق محله محمودآباد به این منطقه، از آغاز فعالیت رسمی شهرداری در این محله خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۴۸۱۵۳
آغاز فعالیت رسمی شهرداری منطقه ۷ در محله «محمودآباد»
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عباس حق محمدلو  با اشاره به تصویب لایحه الحاق محله محمودآباد به منطقه ۷، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال نیروهای خدمات شهری در این منطقه مستقرشده تا از هرگونه  ساخت‌وساز بی‌رویه و غیراصولی جلوگیری شود.
وی با اشاره به فعالیت رسمی شهرداری در این محله، گفت: ساخت‌وسازهای غیرمجاز عامل اصلی نابسامانی این محله است.
مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج تأکید کرد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و تا حد توان از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این محله جلوگیر خواهیم کرد.
حق محمدلو با اشاره به وضع نابسامان آسفالت، جداول و دیگر مشکلات رفاهی محله محمودآباد، گفت: هدف ما خدمت به شهروندان و رضایت ساکنان این محله است برای تحقق این مهم همه توان خود را به کار می‌گیریم.
گفتنی است؛ محله محمودآباد در شمال منطقه هفت شهرداری کرج در مساحتی معادل ۱۷۴/۴۹ هکتار قرارگرفته است. این منطقه خوش آب‌وهوا محل سکونت بیش از  ۶ هزار نفر از شهروندان است.
محله محمودآباد با  ساخت‌وسازهای غیرمجاز و ساختمان‌هایی که گاهی تا ۱۰ طبقه آن‌هم به‌طور غیرمجاز و غیراصولی افزایش طبقه داشته‌اند مملو از مشکلات رفاهی بوده و فاقد داروخانه، درمانگاه، مدرسه، فضای سبز، جدول‌گذاری، آسفالت و غیره است
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین