تاریخ انتشارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
plusresetminus
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب کشور

حزب الله: امروز سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور وارد می‌شود که در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر موجب بارش برف و باران در استان‌ دامنه‌های جنوبی البرز منجر به بارش پراکنده و وزش باد می شود.
۰
کد مطلب : ۲۴۷۹۶۰
ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب کشور
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امروز سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور وارد می‌شود و در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر موجب بارش برف و باران در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز منجر به بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد. در بخش‌هایی از استان‌های کرمان، هرمزگان، نیمه جنوبی فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی نیز بارش پراکنده و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.
روز یکشنبه در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران و برف و وزش باد می‌شود و در استان‌های بوشهر، فارس، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، ارتفاعات شمال هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.
روز دوشنبه در نوار شمالی و ارتفاعات کرمان و روز سه شنبه در نیمه شمالی کشور این سامانه موجب افزایش ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد.
روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از سمت جنوب غرب کشور در استان‌های واقع در جنوب غرب و به تدریج جنوب و غرب کشور افزایش ابر رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در ارتفاعات و نقاط سردسیر برش برف پیش‌بینی می‌شود
در روز چهارشنبه برای سواحل دریای خزر بارش باران پیش‌بینی می‌شود. امروز در مرکز و شرق خلیج فارس و یکشنبه دریای خزر مواج و متلاطم است.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین