تاریخ انتشارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
plusresetminus
حزب الله:سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طبق رنگ بندی ستاد ملی کرونا، در حال حاضر کرج، فردیس، نظرآباد و ساوجبلاغ در وضعیت زرد و شهرستان اشتهارد و طالقان هم در وضعیت آبی قرار دارند ولی با توجه به روند افزایشی تعداد بیماران و همچنین یک مورد فوتی مبتلا به کرونای انگلیسی در بیمارستان هشتگرد، به دستور استاندار اعمال محدودیت‌ها شدید شده است.
۰
کد مطلب : ۲۴۷۹۵۵
افزایش بستری بیماران مبتلا به کرونا در البرز
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهرداد بابایی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در البرز اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته یک نفر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۰۳ نفر در بیمارستان‌های استان بستری و از خدمات کادر بهداشت و درمان استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به وضعیت مراجعات به مراکز درمانی استان گفت: در مقایسه با دو هفته اخیر هم در تعداد مراجعین سرپایی و هم در موارد بستری با افزایش مواجه هستیم.
این مسئول اضافه کرد: این آمار افزایشی شدید نبوده و از مردم انتظار داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانع از شیوع موج کرونا در استان شوند.
بابایی در پاسخ به اینکه چرا واحدهای صنفی در سه شهرستان اشتهارد، نظرآباد و ساوجبلاغ با محدودیت فعالیت مواجه شده‌اند، گفت: طبق رنگ بندی ستاد ملی کرونا، در حال حاضر کرج، فردیس، نظرآباد و ساوجبلاغ در وضعیت زرد و شهرستان اشتهارد و طالقان هم در وضعیت آبی قرار دارند ولی با توجه به روند افزایشی تعداد بیماران و همچنین یک مورد فوتی مبتلا به کرونای انگلیسی در بیمارستان هشتگرد، به دستور استاندار اعمال محدودیت‌ها شدید شده است.
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز توضیح داد: امیدواریم با اعمال این محدودیت‌ها و همکاری مردم در رعایت فاصله اجتماعی، بهداشت دست، استفاده از ماسک و عدم حضور در مکان‌های عمومی بتوانیم از گسترش این ویروس جلوگیری کنیم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین