تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: به منظور آشنایی شهروندان با مراحل جمع‌آوری، پردازش و دفن زباله های عادی و عفونی، تور مجازی از سایت حلقه دره تهیه و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.
۰
کد مطلب : ۲۴۷۸۸۶
مراحل جمع‌آوری زباله‌ها را در تور مجازی ببینید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد مسیبی با اشاره به اهمیت مشارکت شهروندان در حوزه مدیریت پسماند، گفت: اگر شهروندان مطلع باشند که زباله های تولیدی آنان چه مراحلی را طی می کند تا پس از فعل و انفعالات گوناگون بخشی از آن تبدیل به مواد بازیافت و پس از پردازش و بخشی از آن به صورت بهداشتی دفن می‌شود، همکاری بیشتری را با سازمان خواهند داشت.
وی با بیان اینکه ارتباط با شهروندان باعث همکاری بیشتر و تولید کمتر زباله می شود، گفت: تور مجازی این امکان را به شهروندان می دهد تا با صرف وقت اندک از مجموعه سایت حلقه دره و امکانات آن و همچنین اقداماتی که بر روی زباله ها صورت می‌پذیرد به صورت مجازی بازدید کنند.
مسیبی میزان مشارکت شهروندان را در قالب تولید کمتر و یا گرفتن رطوبت زباله در فرآیند پردازش بسیار با اهمیت خواند و افزود: شهروندان می توانند با تفکیک زباله از منازل و همچنین گرفتن رطوبت زباله ها مجموعه سازمان مدیریت پسماند را در فرایند پردازش و دفن زباله یاری کنند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین