تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
plusresetminus
حزب الله:نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل متحد در اظهاراتی با فرافکنی علیه ایران شروطی را برای فراهم شدن امکان برگزاری انتخابات در عراق عنوان کرد.
۰
کد مطلب : ۲۴۷۷۵۳
اظهارات تحریک آمیز نماینده آمریکا در سازمان ملل علیه ایران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در حالی که کشورهای غربی تلاش دارند تا به نوعی پای ایران را در تحولات امنیتی روزهای اخیر عراق به میان بکشند، «ریچادر میلز» نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل با فرافکنی علیه ایران شروطی را برای فراهم شدن امکان برگزاری انتخابات در عراق عنوان کرد.
رویترز در این رابطه می‌نویسد: نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل در اظهاراتی در خصوص انتخابات عراق عنوان داشت که مقابله با اقدامات ایران، شبه‌نظامیان شیعه مورد حمایت آن کشور و بقایای گروه داعش شروط اصلی فراهم کردن زمینه مساعد برای انتخابات عراق است.
ریچارد میلز در بخشی از سخنانش در جلسه ویژه شورای امنیت سازمان ملل در مورد اوضاع عراق تاکید کرد که مهمترین مانع ایجاد شرایط مساعد برای انتخابات صلح‌آمیز، قابل اطمینان و فراگیر «شبه‌نظامیان شیعه، گروه‌های افراطی خشونت‌طلب و عوامل بی‌ثبات‌کننده» هستند.
نماینده آمریکا در بخش دیگری از سخنرانی خود افزود: فراهم کردن شرایط مساعد به معنای مقابله با اقدامات ایران و شبه‌نظامیان مورد حمایت آن کشور و در عین حال مقابله با بقایای گروه داعش است.
ریچارد میلز در بخش دیگری از سخنانش مدعی شد دولت جو بایدن تعهد داده که همکار پایدار و قابل اعتمادی برای حکومت عراق خواهد بود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین